Договор публичной оферты - CASY

CASY

Договор публичной оферты

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
 1. Загальні положення
  1. Цей договір є офіційною та публічною пропозицією «Продавця» замовити необмеженому колу осіб, далі іменується «Покупець» поліграфічні послуги та фототовари на сайті https://casy.ua 
  2. Даний договір є публічною офертою і не вимагає підписання (відповідно до ст.ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України). Угода публічної оферти має таку ж юридичну силу як договір, підписаний на папері. Цей договір містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто за допомогою мережі інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з товаром.
  3. У разі прийняття умов цього договору (тобто публічної оферти інтернет-сервісу), громадянин (або юридична особа/фізична особа-підприємець), що проводить акцепт оферти, стає Покупцем. 
  4. Шляхом укладення цього Договору покупець в повному обсязі приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару/послуг, доставки товару/послуг, повернення товару/послуг, відповідальності за недобросовісне замовлення та усі інші умови договору. 
  5. Договір вважається укладеним з моменту натискання кнопки «Підтвердити Замовлення» на сторінці оформлення замовлення в Розділі «Кошик» і отримання Покупцем від Продавця підтвердження замовлення в електронному вигляді чи смс-повідомлення.
  6. Будь-які відомості про поліграфічні послуги та фототовари, що містяться на сайті www.casy.ua, носять інформаційний характер і не можуть сприйматися як такі, які в повній мірі передають всі властивості і характеристики товару та послуги. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик товару та деталей послуги, перед замовленням йому необхідно звернутися за консультацією до оператора Інтернет – сервісу.
  7. Продавець залишає за собою право вносити зміни в цей Договір без попереднього повідомлення.
 1. Визначення термінів
  1. Публічна оферта (далі – «Оферта») – публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем договір купівлі-продажу поліграфічних послуг та фототоварів дистанційним способом (далі – «Договір») на умовах, що містяться в цій Оферті.
  2. Акцепт — прийняття особою пропозиції укласти Договір (натисканням на посилання «Оформити замовлення», або шляхом здійснення замовлення через оператора Інтернет – сервісу).
  3. Інтернет-сервіс – сайт Продавця за адресою: www.casy.ua створений для укладення договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу на підставі ознайомлення Покупця із запропонованим Продавцем описом товару та послуг за допомогою мережі Інтернет.
  4. Поліграфічні послуги та Фототовар або Товар/Послуга – об’єкт угоди сторін, який був обраний покупцем на сайті Інтернет-сервісу та замовлений доступним способом, або вже придбаний Покупцем у Продавця дистанційним способом.
  5. Покупець – дієздатна фізична особа, яка досягла 18 років, юридична особа чи фізична особа-підприємець, розміщує замовлення щодо купівлі товару, що представлений на сайті Інтернет-сервісу.
  6. Продавець – Фізична особа-підприємець «Решетняк Олександр Олександрович» (РНОКПП 3035208657), місцезнаходження: м. Дніпро, вул. Володимира Мономаха, буд. 6
  7. Замовлення –  належно оформлена та розміщена на сайті www.casy.ua заявка Покупця на купівлю товарів та послуг, що адресується Продавцю.
 1. Предмет договору
  1. Продавець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, продати Товар та Послуги на основі Замовлення, оформленого Покупцем на відповідній сторінці сайту www.casy.ua, а Покупець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, придбати Товар/Послугу і сплатити за неї кошти. 
  2. Датою укладення Договору-оферти (акцептом оферти) та моментом повного й беззаперечного прийняттям Покупцем умов Договору вважається дата заповнення Покупцем форми замовлення, розташованої на сайті Інтернет-сервісу, за умови отримання Покупцем від Продавця підтвердження замовлення в електронному вигляді чи за допомогою смс-повідомлення.
  3. Продавець гарантує, що Товар не переданий в заставу, не є предметом спору, не перебуває під арештом, а також на нього відсутні будь-які права третіх осіб.
  4. Продавець та Покупець підтверджують, що чинний Договір не є фіктивною чи удаваною угодою або угодою, укладеною під впливом тиску чи обману.
  5. Продавець підтверджує, що має всі необхідні дозволи на здійснення господарської діяльності, які регулюють сферу правовідносин, що виникають та діють в процесі виконання цього Договору, а також гарантує, що має право на виробництво та/або реалізацію Товару та Послуг без будь-яких обмежень, у відповідності з вимогами діючого законодавства України, та зобов’язується нести відповідальність у випадку порушення прав Покупця в процесі виконання цього Договору та реалізації Товару та Послуг.
 1. Права та обов’язки продавця
  1. Продавець зобов’язується виготовити замовлення відповідно до отриманих параметрами, в кількості, цінами і термінами описаним відповідній сторінці сайту www.casy.ua у разі виконання Покупцем умов цього договору.
  2. Продавець повідомляє Покупця про прийняття замовлення по електронній пошті, і при необхідності, узгоджує додаткові характеристики замовлення і його вартість.
  3. Продавець гарантує відповідність зовнішнього вигляду замовлення продуктів описаним в відповідний розділах сайту. Заявлені на сайті характеристики і зовнішній вигляд товару можуть незначно відрізнятися від опису що пов’язано з відмінностями у відображенні зображень на моніторі покупця.
  4. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Покупцем при реєстрації.
  5. Продавець має право вимагати виконання вказаного Договору Покупцем.
  6. Продавець має право в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим Договором у випадку порушення Покупцем умов цього Договору.
 1. Права та обов’язки покупця
  1. Для оформлення замовлення Покупець проходить автоматичну реєстрацію на сайті.
  2. Покупець здійснює замовлення товарів та послуг одним із способів передбачених на сайті.
  3. У разі виникнення у Покупця питань, які стосуються властивостей і характеристик кінцевих продуктів, перед оформленням замовлення Покупець може звернутися за уточненням до Продавця будь-яким доступним способом.
  4. Покупець зобов’язується правильно вказати в замовленні свої прізвище, ім’я, телефон для зв’язку, включаючи код міста, точний і повну адресу доставки, а також спосіб доставки.
  5. Покупець має право відмовитися від виготовленого замовлення в разі якщо в фотопродукції присутній технологічний брак. При відмові від замовлення, Покупець повинен надати Продавцю якісне фотозображення бракованих фрагментів фотопродукції з описом проблеми за допомогою електронної пошти та, якщо, претензія буде задоволена, повернути браковане замовлення Продавцю. Оплата транспортних витрат у разі повернення проводиться за рахунок Покупця.
  6. Покупець оплачує замовлення у будь-який спосіб, обраним в інтернет-сервісі у розмірі 100% передоплати.
 1. Строк оформлення замовлення
  1. Строк формування Замовлення від 3 до 7 днів з моменту його оформлення. Однак, замовлення може виконуватись довше, в зв’язку із технічними складнощами. В разі, якщо Замовлення відправлено у вихідний або святковий день, строк формування починається з першого після вихідного робочого дня.
 1. Доставка
  1. Доставка товарів здійснюється по всій території України.
  2. Продавець докладе всіх зусиль для дотримання строків доставки, узгоджених з Покупцем. Проте, затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.
  3. Вартість доставки замовлень по території України оплачується Покупцем згідно тарифів кур’єрських компаній.
  4. При отриманні замовлення на пошті або від кур’єра, Покупець повинен перевірити посилку в присутності працівника служби доставки. Якщо після розпакування виявлено недостачу, підміна або пошкодження товару, то Покупець повинен скласти Акт і повідомити про проблему Продавцю будь-яким доступним способом. В іншому випадку, Продавець не несе відповідальність за можливе пошкодження або розкрадання посилки.
 1. Вартість товарів
  1. Вартість товарів визначається в залежності від замовлення і повідомляється Покупцеві у кожному випадку окремо.
  2. Ціна може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку без додаткових повідомлень Покупця.
 1. Умови повернення
  1. В своїй діяльності Продавець керується Законом України “Про захист прав споживачів” та постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р N172, згідно з якими, друкована продукція відноситься до переліку продуктів , що не підлягають обміну (поверненню).
  2. Продавець гарантує належну якість фотопродукції, яка відповідає стандартам, прийнятим для цифрової і фотодруку а також палітурних робіт. Як і в будь-якому іншому промисловому друкованому процесі, можуть виникати незначні дефекти якості друку, що не спотворюють загальне сприйняття зображення. Для переважної більшості замовлень такий рівень дефектів зображення є допустимим, а якість виготовлення фотопродукції вважається прийнятною.
  3. Продавець здійснює кольорокорекцію (або будь-яку іншу) оригінал-макетів Покупця тільки за попереднім замовленням, в іншому випадку Продавець друкує зображення в тому вигляді, в якому їх завантажив Покупець, тому надані користувачем оригінал-макети повинні строго відповідати технічним вимогам.
  4. У всіх не перерахованих вище випадках Продавець готовий прийняти до розгляду претензію до якості, за умови виконання Покупцем вимог викладених в п.5.5 даної угоди.
  5. Продавець не приймає претензії до якості пов’язані з:
   • порушенням технічних вимог до оригінал-макетів;
   • неоднорідністю великих областей суцільних заливок зображення;
   • наявністю на окремих зображеннях слабо помітних точок, плям, смуг або інших незначних дефектів, що знаходяться в сюжетно-другорядної частини оригінал-макету;
   • помилками при створенні оригінал-макету, внаслідок чого частина зображень могла бути обрізана, потрапила в корінцеву ділянку або ж, навпаки, залишилася задрукованою і це помітно на сторінках обкладинки книги або інший фотопродукції;
   • незначними відмінностями у віддтворенні кольорів зображень в двох однакових фотопродуктах, вироблених в різний час;
   • різницею в однойменних розмірах або косиною сторін палітурки, менш ніж 2 мм.;
   • зовнішніми ушкодженнями, пов’язаними з доставкою замовлення транспортною компанією;
   • наявністю порожніх сторінок в книзі, які виникли внаслідок неуважного завантаження оригінал-макетів Покупцем;
   • наявністю механічних пошкоджень в фотопродукції, які виникли після отримання Покупцем замовлення.
  6. Прийняття претензії Продавцем означає повторне виготовлення замовлення. Повторне замовлення відправляється Покупцю після отримання Продавцем бракованого. Зворотну і повторну доставку в цьому випадку оплачує Продавець.
 1. Фотокартки покупця
  1. У відповідності до угоди, не допускається розміщення і завантаження на сайт або отримання через сайт створених Покупцем фотокарток що містять елементи порнографії, насильства, такі, які зачіпають почуття честі і гідності інших громадян; а також будь-яких інших матеріалів, які можуть привести до громадянської або кримінальної відповідальності відповідно до чинного законодавства України.
  2. Заборонено розміщення замовлень які порушують права на конфіденційність, публічність, авторські або суміжні права без дозволу власників зображень.
  3. У разі замовлення друку зображень, які цензуруються як для перегляду особам старшим 18 років, або містять слова нецензурної лексики, Продавець не несе відповідальності за зміст такої послуги.
  4. Покупець самостійно і за власний рахунок зобов’язується врегулювати всі претензії третіх осіб, пов’язаних зі створенням надрукованих Продавцем зображень якщо вони порушують перераховані вище пункти.
 1. Авторські права на матеріали сайту і програмне забезпечення
  1. Вся інформація, зміст, програмне забезпечення та інші матеріали, розміщені на сайті, захищені законом про захист авторських і суміжних прав. Відповідно до чинного законодавства України, забороняється копіювання та розповсюдження цих матеріалів без письмової згоди Продавця.
  2. Продавець може проводити періодичну розсилку з інформуванням про свої послуги на зареєстрований електронну адресу Покупця. Покупець може відмовитися від розсилки в налаштуваннях свого профілю або через електронну форму яку вбудовано в лист.
 1. Інші умови
  1. Покупець дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Інформація, надана Покупцем Продавцю може бути передана для ознайомлення та / або використання третім особам для виконання умов цього договору.
  2. До відносин між Покупцем та Продавцем застосовується право України.
  3. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця у будь-який доступний спосіб. Всі суперечки, що можуть виникнути, сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів. При неможливості досягти згоди, суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.
  4. Покупець робить все можливе для безперебійного функціонування Сайту і надання послуг, але не гарантує безперервну, своєчасну і без помилкову роботу сайту, програм, інших послуг, з’єднання з Інтернетом, веб-браузера та зареєстрованих облікових записів Покупця.
 1. Термін дії цього договору 
  1. Цей договір вступає в силу з дати оплати замовлення і діє до виконання всіх умов.